• Skaistas Kāzas

Ieteikumi jautrām kāzu svinībām

Updated: Jan 11, 2019


Vārdu dekors no Skaistas Kāzas piedāvājuma

Lai arī ceremonija ir pati svarīgākā kāzu dienas daļa, jautras kāzu svinības ir tas, ko ļoti vēlas gan pāris, gan kāzu viesi - kurš gan nevēlas baudīt gardus ēdienus, dzērienus un mesties dejās? Pašas labākās svinības ietver personiskus, jautrus un unikālus elementus, kas liek viesiem smaidīt un atcerēties visu kopā piedzīvoto vēl ilgi pēc svētkiem. Meklē iedvesmu savu kāzu svinību rīkošanai? Iespējams, atradīsi to šeit!


Sagaidi ar ko īpašu!

Glāze šampanieša ar cukurvates mākonīti. Tas maģiski izkūst pirms dzēriena baudīšanas.

Visbiežāk pēc ceremonijas pāris dodas nelielā izbraukumā tikai ar vedējiem un viesi svinību vietā nonāk daudz laicīgāk par pašiem svētku vaininiekiem. Neatkarīgi no tā, vai esat sarūpējuši izklaides šim laikam, ir nepieciešams padomāt arī par uzkodām vai, ja gaidīšanas laiks ir patiešām īss un mielasts sekos jau drīz, īpašu dzērienu (kā šampanieti ar cukurvati!). Tā neviens no viesiem nezaudēs labo omu.


Izvēlies viesu sēdvietas pie galda pārdomāti!

Tas izklausās pašsaprotami, bet nenovērtē viesu sēdvietu plānojuma nozīmi par zemu. Noteikti parūpējies, lai viesi būtu sadalīti kompānijās, kas tiem ir labi pazīstamas un kurās tie viegli uzsāks komunikāciju. Dzīvas sarunas noved pie jautrām dejām un atrakcijām, kas savukārt nodrošina neaizmirstamas svinības!

Savedēju spēlēšanai šī nebūs īstā vieta - labāk lai iepazīšanās sākas ar jautru atrakciju vai kopīgu paziņu loku, nevis neveiklu klusumu pie galda. Vairāk par viesu sēdvietu plānošanu uzzini šeit.


Sagatavo plānu bērniem!

Lai arī jaunākie viesi kāzu svinībās būtu priekpilni un izklaidēti (kamēr viņu vecāki var brīvi baudīt dejas un atrakcijas) , atvēli tiem savu īpašo stūrīti. Šeit noteikti var palīdzēt bērnu pieskatītāja jeb bērnu animators, kas parūpēsies par atrakcijām un bērniem piemērotām izklaidēm. Noteikti vari sarūpēt arī kādu galdiņu ar krāsojamajām grāmatām, nelielām spēlēm un rotaļlietām, lai katram no bērniem ir iespēja izvēlēties arī ar kādu individuālu nodarbi un pabūt vienam, atgūstot spēkus.


Tā kā bērni kāzās ne vienmēr vēlas tik pilnīgu svētku maltīti kā pieaugušie, turklāt garā mielasta laikā mēdz garlaikoties, atsevišķs svinību galds bērniem ir laba ideja, kā piedāvāt vieglākas uzkodas un saldumus , vienaudžu kompāniju un brīvāku gaisotni mazajiem viesiem. Tomēr viss atkarīgs no bērnu vecumiem un raksturiem, tādēļ iesakām konsultēties arī ar ielūgto bērnu vecākiem, lai noskaidrotu, vai šis variants būs vispiemērotākais un neviens mazais viesis nav ļoti kautrīgs un nejutīsies pārāk atšķirts no vecākiem.

Uzfrišini pirmo deju!

Pirmā deja ir lielisks mirklis, kad pārsteigt kāzu viesus un iesākt lieliskas svinības. Noteikti neizpalikt bez klasiskas un romantiskas pirmās dejas, bet pāri arvien biežāk izvēlas negaidītu pavērsienu otrajā daļā – varbūt kādu latino ritmu vai kopīgu deju ar visiem kāzu viesiem?


Parūpējies par uzkodām!

Ja svinību galdā tiek servēti 3 ēdieni, bet ballīte paredzēta visu nakti, sagādāt nakts uzkodas labam viesu garastāvoklim un izturībai ir obligāti! Ja esi īpaši iedvesmots – vari sagādāt atsevišķus saldos un sāļos uzkodu bārus.


Sagādā īpašu mūziku!

Izvēloties mūziķus vai dīdžeju, pārliecinies vai piedāvātā mūzika atbilst jūsu un viesu gaumei. Profesionālis noteikti jums lūgs pastāstīt, kas jūsu prāt ir piemērotākais, lūgs iesniegt savu mīļāko dziesmu sarakstu, un vēlēsies uzzināt, kādi ir jūsu viesi.

Noteikti vari ļaut izteikties arī pašiem viesiem – deju grīdas mūzikas saraksta sastādīšana var būt lieliska aktivitāte gaidot jauno pāri.


Ierīko atpūtas zonu!

Ja Tava svinību vieta un plānotais budžets to ļauj, iesakām iekārtot atpūtas zonu ar krēsliem un dīvāniem. Tas viesiem sniedz iespēju sarunām un atpūtai klusākā un mierīgākā vidē, ļaujot svinības izbaudīt arī tiem, kam burzma un dejas neiet pie sirds. To noteikti novērtēs arī vecāki kāzu viesi. Viss kas nepieciešams ir dīvāni, krēsli un mājīguma radīšanai arī kādas dekorācijas – spilveni, pledi, iespējams arī sveces vai laternas, ko noteikti varat pieskaņot jūsu kāzu krāsai.


Sadali amatus!

Jūsu viesu sarakstā noteikti ir īsti ballītes karaļi, kas nodrošinās jautrību visa vakara garumā, bet noteikti ir arī tādi, kas, lai gan ļoti gribētu iepazīt ikvienu, nedaudz kautrējas. Iegūsti balansu sadalot amatus! Tad Jautrības Uzturētājs varēs nejusties neērti un darīt to, kas tam padodas vislabāk, savukārt klusais brālēns, iecelts par Danču Meistaru, būs sadūšojies, uzrunājis un izdancinājis visas meitenes, jo tāds taču ir viņa amata pienākums!

Ja vēl nekad neesi dalījis vai pildījis kādu kāzu amatu, meklē iedvesmu šeit.


Izvēlies interesantu viesu grāmatu!

Lai gan fotogrāfijas lieliski iemūžina visu, kas piedzīvots, kāzu viesu grāmatai ir savs, īpašais šarms, jo katrs viesis savu ierakstu veic pats, tieši svinību dienas sajūtu iedvesmots. Ja zini, ka viesiem nepatīk meklēt dzeju un rakstīt garus novēlējumus, nebaidies uzfrišināt klasisko viesu grāmatu ar atraktīvām idejām vai izvēlies kādu alternatīvo kāzu viesu grāmatu – pirkstu nospiedumu viesu grāmatu, Kāzu Koku, ziņojumus pudelē utt.


Foto, foto, foto!

Fotografēšanās pie fotosienas vai izmantojot fotoautomātu ir saistoša atrakcija, kurā parasti vēlas piedalīties ikviens, tā nodrošinot daudz jautru katru uz kuriem atskatīties vēlāk. Kāzu foto sienas noma ir budžetam draudzīgākais veids, kā sagādāt īpašu fotostūri kāzās, kas aicinātu viesus uzņemt bildes. Sagādā viesiem jautrību un personalizē to ar dažādiem aksesuāriem un uzrakstiem, padarot to par patiešām savu!

Ar spēlēm nevar pārspīlēt!

Ja svinības plānotas brīvā dabā vai svinību vietā ar plašu zaļo zonu, kuru varat izmantot pēc saviem ieskatiem, jums ir lieliska iespēja palutināt viesus ar milzu dārza spēlēm. Gigantisks cirks, kur pats viesis kļūst par spēles kauliņu un var izbaudīt kāpumus un kritumus, dārza jenga, milzu domino un citas – kāzu spēles ir patiešām dažādas, atliek tikai izvēlēties savu!Lai jautras svinības!

© 2017 Skaistas Kāzas - skaistākai dzīvei!

Personalizēti dekori un dāvanas Jūsu kāzām.

Dizainu atdarināšana ir autortiesību pārkāpums. 

Visas tiesības aizsargātas.

Datu drošības politika.

  • 8ecf70a09ad9bdb262a96d1a09513736
  • 8ecf70a09ad9bdb262a96d1a09513736p

Seko mums šeit: 

Vēlies sazināties? 
raksti prieks@skaistaskazas.lv