• Skaistas Kāzas

Oriģinālas idejas kāzu viesu grāmatai
Lai gan kāzu fotogrāfijas un video lieliski iemūžina kāzu dienas sajūtas un notikumus,tikpat svarīgi ir saglabāt atmiņas par karu kāzu viesi, kas piedalījies šajos mīlestības svētkos. Tieši tādēļ pāri izvēlas savu skaisto dienu papildināt ar personalizētu kāzu viesu grāmatu.


Taču ar pašas grāmatas sagādāšanu vien nepietiek, lai, pēc gadiem to pāršķirstot, tiešam raisītos siltas un mīļas atmiņas. Dalāmies ar padomiem, ko iekļaut viesu grāmatā un kā parūpēties, lai svinību burzmā tās lapas nepaliktu tukšas.


Iedvesmo īstajiem vārdiem (vai darbiem)!


Jaunajam pārim ir svarīgi laikus izvērtēt, ko tie vēlas redzēt viesu grāmatā un kādi ieraksti visvairāk iepriecinātu nākotnē. Viss atkarīgs no plānotās kāzu dienas noskaņas un paša pāra, bet nevajag baidīties aicināt viesus grāmatu aizpildīt kādā noteiktā veidā.


Arī viesi parasti jau dalījušies ar novēlējumiem un skaistiem vārdiem apsveikumu kartītēs, tādēļ, neliela, skaisti noformēta zīmīte ar jautājumiem un norādēm, ko vēlies redzēt viesu ierakstā, noteikti iedvesmos tos, kas nevar atrast vārdus un novērsīs tukšas lapas.

Apraksti, kā iepazinies ar pāri! ; Tavs padoms laulības dzīvei! ; Vieta, ko apmeklēt kopā! ; Uzzīmē mūs pēc 10 gadiem! - tās ir tikai dažas idejas, katrs pāris noteikti atradīs savus īpašos jautājumus un uzdevumus.


Papildini ar kāzu dienas fotogrāfijām!Lielisks veids, kā viesu grāmatas aizpildīšanu padarīt par jautru un atraktīvu izklaidi kāzu viesiem – momentfoto! Izvēlies viesu grāmatu, kuras lapas piemērotas fotogrāfiju līmēšanai, iznomā momentfoto kameru (Instax vai Polaroid kameras) un aicini viesus to izmantot - veikt ierakstus un pie tiem ielīmēt savu arī foto.


Kā polarioid fotogrāfijas līmēt viesu grāmatā? Visērtākais veids ir abpusējā līmlente, ko iespējams nopirkt hobiju un kancelejas preču veikalos. Ja vēlies izmantot līmes zīmuli, līmes saderība ar fotopapīru noteikti jāizmēģina pirms svētku dienas (kurš gan vēlētos fotogrāfijas pārlīmēt? ) Populārās dekoratīvās līmlentes (meklē tā saukto washitape grāmatnīcās, rokdarbu un dekoru veikalos vai internetā – Ebay un Aliexpress) gan iesakām izmantot tikai kā dekoratīvu elementu - tās fotogrāfijas noturēt nespēs.


Neaizmirsti pēdējo lapu atvēlēt kopfoto, ko ielīmēt viesu grāmatā, kad būsiet saņēmuši skaistās dienas fotogrāfijas no kāzu fotogrāfa – lai šis oriģinālais kāzu albums būtu pilnīgs!


Atvēli īpašu vietu katram viesim!


Pārsteidz viesus ar katram atvēlētu īpašu atvērumu – tajā atvēlot vietu ierakstam un papildinot ar paša pāra sagatavotu aprakstu par viesi un fotogrāfiju. Šāda viesu grāmata gan prasa vairāk darba sagatavojoties, lai sagādātu fotogrāfijas, izdomātu aprakstus un tos glīti ierakstītu viesu grāmatā, bet neatkārtojamas emocijas garantētas gan viesim, grāmatu aizpildot un lasot siltos vārdus par sevi, gan pārim pāršķirstot to nākotnē!


Lai realizētu šo ideju, gatavojoties kāzām, lūdz vedējiem vai kādam citam atbildīgajam apkopot fotogrāfijas ar katru viesi, kas apstiprinājis ierašanos - tās vari atrast pāra arhīvā vai palūgt atsūtīt katram viesim. Vispiemērotākās būs fotogrāfijas, kur viesis ir kopā ar kādu no jaunlaulātajiem, bet, iespējams, ne visiem tādas būs, tādēļ arī jautrs portrets noteikti derēs.

Savukārt pāra sagatavotos aprakstus iespējams izdrukāt un dekoratīvi ielīmēt visu grāmatā vai aicināt palīgos kādu kaligrāfijas mākslas pratēju – īpaši svinīgam rezultātam!


Jūsu foto albums - viesu komentāri!

Šajos skaistajos svētkos ar jums ir tie paši tuvākie, kas bijuši kopā ar jums visu jūsu mīlestības stāstu. Vai nebūtu interesanti uzzināt, kā to redz viņi?


Ja izvēlētā viesu grāmata ir piemērota fotogrāfiju līmēšanai, piepildi tās atvērumus ar jūsu fotogrāfijām - gan romantiskām, gan smieklīgām - un aicini viesus pierakstīt savus komentārus, vēlējumus un pārdomas zem tām. Sirsnīgi un skaisti!


Iecel atbildīgo!

Lai cik arī interesanta un atraktīva nebūtu viesu grāmata, kāzu svinības nenoliedzami ir bagātas ar notikumiem un iespaidiem, kuru dēļ daļa viesu to var piemirst vai pat nepamanīt.


Lai tā nenotiktu, svarīgi parūpēties, lai viesi tiktu aktīvi aicināti grāmatu aizpildīt. Šo uzdevumu lieliski var apvienot ar amatu sadali, kādu piemērotu viesi ieceļot par “Atbildīgo par viesu grāmatu”.

Ja jūsu svinības vada vedēji vai īpaši pieaicināts vakara vadītājs, vienojaties, ka svinību laikā vairākas reizes tiks izteikts aicinājums ikvienam viesim aizpildīt viesu grāmatu.Viesu grāmatas un to aizpildīšanas iespējas ir tikpat dažādas kā paši pāri, tādēļ izvēloties vispiemērotāko, pats svarīgākais ir koncentrēties uz vērtībām, kuras vēlaties saglabāt, un izbaudīt kopābūšanas mirkļus, radot īstas atmiņas.

Lai skaisti!

© 2017 Skaistas Kāzas - skaistākai dzīvei!

Personalizēti dekori un dāvanas Jūsu kāzām.

Dizainu atdarināšana ir autortiesību pārkāpums. 

Visas tiesības aizsargātas.

Datu drošības politika.

  • 8ecf70a09ad9bdb262a96d1a09513736
  • 8ecf70a09ad9bdb262a96d1a09513736p

Seko mums šeit: 

Vēlies sazināties? 
raksti prieks@skaistaskazas.lv